Veri Gönderim İzin ve Onay Metni

TİCARİ VE ELEKTRONİK VERİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

imd@t.Com  TİCARİ VE ELEKTRONİK VERİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

 

imd@t.Com  tarafından gerçekleştirilecek kampanya ve menfaatinize hizmetlerimizden haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İşbu metni, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince; gerek işletmemiz kapsamında bulunan fiziki veriler ve gerekse de sistem verileri olarak kişisel verilerinize bağlı ileti gönderim izni verdiğinizi ve diğer bilgilendirme metinlerimizi de onayladığınız anlamına gelmek üzere bilgilendirilmek üzere okumaktasınız.

 

imd@t.Com , mevcut veriler için meşru menfaat kapsamında - BEDELİ TAMAMEN İŞLETMEYE AİT OLMAK ÜZERE - bildirimler göndermektedirler.

 

İzniniz kapsamında; imd@t.Com , size kampanya, mevzuat ve işlem tanıtımı, yükümlülük bildirimi, menfaatinize göre seçebileceğiniz haberdar olmak amacı ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmekte/etmiş bulunmaktasınız

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılmakta ve paylaşılacaktır.

 

Ticari ve Elektronik İleti İzninizi kaldırmak için ilgili iletişim kanallarından şirketimize bildirim ve talepte bulunabilirsiniz.

imd@t.Com nezdinde muhafaza edilen kişisel verilerin saklama süresinin sona ermesinden sonra verilerin imha edeceği süreyi ifade eder.

 

 

imd@t.Com bir imd@t.net  kuruluşudur.

Adres: .......................... Selçuklu/KONYA
Telefon: 0 532 351 12
E-Mail:  imdat@imdat.com 

imd@t.Com ŞİRKET BİLGİLERİ

Şirket Ünvanı

imd@t.Com

Sorumlu Kişi

M.R.S.

Ticaret Sicil No

00000000

Mersis No

0000000000000

Vergi Dairesi

.....................Vergi Dairesi.

Vergi No

0000000000

Yer Sağlayıcı

....................

Kep Adresi

imdat@imdat.com